Club penguin bulgaria
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Club penguin bulgaria

Club Penguin България
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колко са беграундите ви и кой ви е любимият?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Bonbonka13

Bonbonka13


Брой мнения : 55
Registration date : 31.01.2009

Колко са беграундите ви и кой ви е любимият? Empty
ПисанеЗаглавие: Колко са беграундите ви и кой ви е любимият?   Колко са беграундите ви и кой ви е любимият? Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 1:46 am

Моят е новия-локвичката, емотиконките, ябълките и розовият с цветята. Имам 78 фона. Laughing Embarassed cheers


Последната промяна е направена от Bonbonka13 на Нед Фев 01, 2009 8:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
DJ Каденс

DJ Каденс


Брой мнения : 60
Registration date : 31.01.2009

Колко са беграундите ви и кой ви е любимият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко са беграундите ви и кой ви е любимият?   Колко са беграундите ви и кой ви е любимият? Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 6:43 am

Имам 54 фона от март.Любимите са ми слънчогледите,фона от есенния панаир,този с вулкана,емотиконките,този с пианото,бейзбола,снежинките и др. Wink
Върнете се в началото Go down
Vladeto12

Vladeto12


Брой мнения : 17
Местожителство : София
Registration date : 31.01.2009

Колко са беграундите ви и кой ви е любимият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко са беграундите ви и кой ви е любимият?   Колко са беграундите ви и кой ви е любимият? Icon_minitimeНед Фев 01, 2009 7:58 am

Crying or Very sad Мойте са 56!!!А най-любимия ми е ензи bachground на който ги има деня и нощта!!! Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.vladeto1.wordpress.com
Sponsored content





Колко са беграундите ви и кой ви е любимият? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко са беграундите ви и кой ви е любимият?   Колко са беграундите ви и кой ви е любимият? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колко са беграундите ви и кой ви е любимият?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Club penguin bulgaria :: *Club Penguin * :: Club Penguin Year Book-
Идете на: